Lennart Rodhe färglitografi

227317

RODHE, Lennart (1916-2005): Anafas, signerad och daterad Lennart Rodhe 1983, 77/125, färgserigrafi, 57x79 cm

Fack 15

Lennart Rodhe färglitografi
Budhistorik (13 bud)
1125790
1 600
1126801
1125790
1 400
1126799
1 300
1125790

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.