Sven Fredin akryl

227316

FRÖDIN, Sven (samtida): "Vit 1", signerad och daterad a tergo 1982, akryl på duk, 82x82 cm

Fläckar

Konst, Måleri

Rum 5

Sven Fredin akryl

Budhistorik (23 bud)
1125200
4 200
1124533
1125199
1124533
3 800
1125198
3 600

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.