Väggappliquer fransk empire

227315

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, för 2 ljus vardera, fransk empire, brännförgylld och patinerad brons, höjd 29 cm

Skador, borrade för el

Belysning

Monter 18

Väggappliquer fransk empire

Budhistorik (19 bud)
1127182
6 200
1119604
6 000
1119603
5 800
1119601
5 600
1119599
5 400

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.