Mido damarmbandsur

227306

MIDO, manuellt damarmbandsur, 2 st, omkring 1920-tal, 14 k guld, skinnband, diameter 24-26 mm

Missfärgad urtavla, smärre skador

Klockor/Ur

Kundcenter

Mido damarmbandsur
Budhistorik (5 bud)
1122855
500
1124657
450
1122855
1121328
1116126

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.