Etsning

227304

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Björn med trummande tämjare, otydligt signerad och 1987, 73/350 etsning, 24,5x16 cm

Fack 17

Etsning
Budhistorik (17 bud)
1125967
1125964
1125960
1125956
950
1125958
900

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.