Märklin lok 10 st

227302

MÄRKLIN LOK, 10 st, H0, ellok, ånglok 4 st, diesellok 5 st

Funktion ej prövad, smärre skador och slitage

Leksaker

Visas på begäran

Märklin lok 10 st

Budhistorik (17 bud)
1119365
1125827
2 800
1119365
2 600
1115505
2 400
1115505

Slutpris SEK:
315 EUR, 390 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.