Märklin ånglok 5 st

227301

MÄRKLIN ÅNGLOK MED TENDER, H0, 5 st

Funktion ej prövad, smärre skador och slitage

Leksaker

Visas på begäran

Märklin ånglok 5 st
Budhistorik (17 bud)
1125428
1 400
1117765
1 300
1125426
1 300
1117765
1125040

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.