Nils Kölare serigrafi

227298

KÖLARE, Nils (född 1930): Komposition, signerad o daterad N. Kölare -86, 21/125, serigrafi, 47x67 cm

Fack 7

Nils Kölare serigrafi

Budhistorik (5 bud)
1125098
500
1120253
450
1115933
1114770
1114635

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.