Bruno Mathsson superellips

227297

MATBORD, Bruno Mathsson & PietHein, brännmärkt BrunoMathsson, "Superellips", skiva fanerad i ek, förkromade spännben, höjd 70, 240x180 cm

Slitage, skiva med brännmärke och hack

Rum 7

Bruno Mathsson superellips

Budhistorik (14 bud)
1125808
1125711
1125261
950
1125250
900
1125220
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.