Lennart Aschenbrenner serigrafi

227294

ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): "Johannesbröd", signerad och daterad Achenbrenner -89, 5/175 färgserigrafi, 49x66 cm

Fack 4

Budhistorik (3 bud)

1124334
1121821
1121821

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.