Uno Svensson färglitografi

227291

SVENSSON, Uno (1929-2012): Manskropp, signerad och daterad -92, färglitografi 98/150, 65x45 cm

Fack 6

Uno Svensson färglitografi
Budhistorik (27 bud)
1124342
3 600
1124336
3 400
1124341
3 200
1124336
1124333
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.