Bengt Landin litografi

227290

LANDIN, Bengt (född 1933): "Frukosten", signerad, utförd 1991, färglitografi 5/200, 39x30 cm

Fack 1

Bengt Landin litografi
Budhistorik (5 bud)
1123747
550
1123745
500
1123744
450
1123742
1114625

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.