Nils Göran Brunner oljemålning

227286

BRUNNER, Nils Göran (1923-1986): "Punta Cruz natt", olja på duk uppklistrade på pannå, otydligt signerade, 39x64 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (2 bud)

1116302
500
1113346

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.