Litografi

227285

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (samtida), Hönor, färglitografi, signerad och daterad Emir -90, 21,5x29 cm

Fack 13

Litografi
Budhistorik (1 bud)

1124366
2014-02-01 21:23:01

2014-02-01 kl 22:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.