Arnold Hagström serigrafi

227284

HAGSTRÖM, Arnold (född 1958): Komposition, signerad och daterad Arnold Hagström -90, serigrafi, 5/150, 36,5x30 cm

Fack 4

Arnold Hagström serigrafi

Budhistorik (1 bud)

1124364
2014-02-01 21:19:23

2014-02-02 kl 13:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.