Marie Hordy etsning

227283

HORDY, Marie (samtida): "Alla de hitta till druvornas land", signerad, färgetsning, 5/150, 24,5x33 cm

Fack 17

Marie Hordy etsning
Budhistorik (1 bud)

1125745
2014-02-02 20:20:45

2014-02-02 kl 20:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.