James Brown färglitografi på duk

227275

BROWN, James (USA född 1951): Untitled, 1986, signerad och numrerad 17/90, färglitografi på duk, 68x48 cm, Edition Schellman, München

Fack 18

Budhistorik (10 bud)
1124948
1122105
900
1121979
850
1117915
1117914
750

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.