Soffa Karl Johan

227274

SOFFA, Karl Johan, 1800-tal, fanérad med mahogny och björk, längd 169 cm

Fanérskador, klädsel och stoppning med slitage

Rum 2

Soffa Karl Johan

Budhistorik (11 bud)
1124993
1124838
750
1124841
700
1124838
650
1124767
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.