Martin Disler etsning/akvatint

227273

DISLER, Martin (Schweiz 1949-1996): Totenwache, signerad och numrerad Disler 17/90, akvatint, 79,5x56,5 cm, Edition Schellman, München

Fack 15

Budhistorik (9 bud)
1125137
1 300
1125136
1124952
1124539
700
1121993
650

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.