Taburetter Karl Johan

227272

TABURETTER, 1 par, Karl Johan, 1800-tal, fanérade i mahogny samt dekorinläggningar i björk

Ytslitage

Rum 5

Taburetter Karl Johan

Budhistorik (28 bud)
1125458
1125457
1 900
1125453
1 800
1125434
1 700
1125452
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 260 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.