Emilio Vedova etsning/akvatint

227270

VEDOVA, Emilio (Italien 1919-2006): Oltre, signerad och numrerad Vedova 17/90, etsning och akvatint, 79,5x59,5 cm, Edition Schellman, München

Fack 12

Budhistorik (11 bud)
1122089
1120030
1119262
1 900
1120029
1 800
1119262
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.