Konsolbord sengustaviansk stil

227269

KONSOLBORD, sengustaviansk stil, 1800-tal, träskiva med imitationsmålning, höjd 76, 87x44 cm

Slitage, skiva senare bemålad

Rum 5

Budhistorik (26 bud)
1125806
7 200
1125812
7 200
1125806
7 000
1125811
6 800
1125806
6 600

Slutpris SEK:
7 200
687 EUR, 773 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.