Taburett gustaviansk

227267

TABURETT, gustaviansk, 1700-tal, träskuren dekor med bladstav samt fleuroner

Fläckar, slitage

Rum 5

Taburett gustaviansk

Budhistorik (10 bud)
1125107
3 200
1125120
3 200
1125107
1125086
2 800
1124920

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.