Jiri Dokoupil serigrafi och akvarell

227265

DOKOUPIL, Jiri Georg (Tjeckien, född 1954): Begegnung, signerad och numrerad Dokoupil, 17/60, serigrafi och akvarell, 80x60 cm, Edition Schellman, München

Rum 5

Budhistorik (6 bud)
1124455
1124453
850
1121994
1119569
550
1116357
500

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.