Arnulf Rainer färgetsning

227258

RAINER, Arnulf (Tyskland, född 1929): Eichenblatt, 1986, signerad och numrerad A. Rainer, 17/90, färgetsning, 79,5x60 cm, Edition Schellman, München; oramad

Rum 8

Arnulf Rainer färgetsning
Budhistorik (28 bud)
1125595
1125594
2 800
1125586
2 600
1125592
2 600
1125586

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.