Rudolf Carlborg gouache

227246

CARLBORG, Rudolf (1892-1963): Kurtiserande par i rokokomiljö, signerad och daterad R. Carlborg 1948, gouache, 35x31 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Rudolf Carlborg gouache

Budhistorik (15 bud)
1126068
1 300
1126067
1126063
1126065
1126063
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.