Vas Japan

227241

VAS, Japan, 1900-tal, höjd 30 cm; monterad som lampfot

Smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Kundcenter

Vas Japan

Budhistorik (16 bud)
1125081
1 400
1125020
1 300
1124816
1125019
1124816

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.