Kanna Kina

227240

KANNA, Kina, 'Gui', höjd 23 cm

Smärre skador, slitage

Orientaliskt, Porslin

Rum 3

Kanna Kina

Budhistorik (18 bud)
1126087
1 300
1126017
1122069
1121989
1116091
950

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.