Urna vas bonbonjär Herend

227239

URNA, VAS, BONBONJÄR med lock, porslin, Herend, Ungern, 1900-tal, polykrom dekor, höjd 13,5-32 cm

Locket med obetydlig nagg

Keramik/Porslin

Monter 12

Urna vas bonbonjär Herend

Budhistorik (24 bud)
1125186
4 600
1125182
4 400
1125178
4 200
1125175
1125172
3 800

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.