Juliao Sarmento färglitografi

227230

SARMENTO, Juliao (Portugal, född 1948): Untitled, 1986, signerad och numrerad 17/90, färglitografi, 80,3x60,1 cm, Edition Schellman, München; oramad

Rum 8

Juliao Sarmento färglitografi
Budhistorik (8 bud)
1120026
950
1119157
900
1118446
850
1118299
1118445
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.