Arakawa färglitografi

227224

ARAKAWA, Shusaku (Japan 1936-2010): Portrait of thought which passes everything, 1972, signerad och numrerad Arakawa -72, 61/75, färglitografi, 68x104 cm

Fack 12

Arakawa färglitografi
Budhistorik (7 bud)
1125828
1 600
1119699
1119697
1 300
1119693
1119692
900

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.