Arakawa färglitografi

227222

ARAKAWA, Shusaku (Japan 1936-2010): Portrait of Helen Keller or Joseph Beuys, 1986, signerad och numrerad 17/90, färglitografi, 61,2x81,5 cm, Edition Schellman, München; oramad

Rum 8

Arakawa färglitografi
Budhistorik (7 bud)
1125187
650
1124428
600
1123985
500
1123330
450
1123293

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.