Robert Högfeldt olja

227219

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Vintergranar, signerad Högfeldt, olja på duk på pannå, 26x34 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Robert Högfeldt olja

Budhistorik (19 bud)
1126009
2 600
1126008
2 400
1126007
1126006
1126004
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.