Robert Högfeldt akvarell

227211

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Skönheten och odjuret, signerad R. Högfeldt, akvarell, 33,5x26 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (13 bud)
1124367
1124354
1 900
1123220
1 800
1124353
1 800
1123220
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.