Hudertwasser färgserigrafi

227204

HUNDERTWASSER, Friedensreich (Österrike1928-2000): Hommage ā´Schröder Sonnenstern, 1972, stämpelsignerad och numrerad 96/4200, färgserigrafi med metallprägling, bladstorlek 100x70, Koschatzky 56 b

Rum 5

Hudertwasser färgserigrafi
Budhistorik (10 bud)
1124884
2 600
1124850
2 400
1124850
1124877
1124850
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.