Elena Micheew oljemålning

227193

MICHEEW, Elena (1899-1972): "Flört på Operan, signerad och daterad E Micheew -50, olja på duk, 89x69 cm

Konst, Måleri

Rum 10

Elena Micheew oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1123397
1120013
1120011
500
1117864
450
1115662

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.