Ljusplåtar

227185

LJUSPLÅTAR, 1 par, 1900-talets början, fabeldjur, mässing, höjd 42,5 cm vardera

Slitage

Belysning, Diverse

Rum 3

Ljusplåtar

Budhistorik (12 bud)
1123638
900
1123635
850
1123634
1123634
700
1123632
650

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.