Thotte Dellert

227181

DELLERT, Thomas "Thotte" (född 1953): Fred, signerad och daterad T Dellert 84, collage, 45x69 cm

Konst, Måleri

Fack 1

Thotte Dellert

Budhistorik (12 bud)
1118635
1115774
750
1118634
700
1115774
650
1118633
600

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.