Gaslykta 1900-tal

227180

GASLYKTA, 1900-talets början, metall, höjd 45 cm

Belysning, Taklampor, Diverse

Rum 3

Gaslykta 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

1115744
1113118

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.