Erik Dietman träsnitt

227177

DIETMAN, Erik (1937-2002): "Canard: Oie Quis Boit son impression sur bois", signerad och daterad Erik Dietman 8? , träsnitt, HC, bladstorlek 33x27 cm

Fack 11

Erik Dietman träsnitt

Budhistorik (8 bud)
1124137
650
1124134
600
1124125
550
1124123
500
1124120
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.