Octavius Rickatson akvarell

227173

RICKATSON, Octaviaus (1800-tal): Flodlandskap, signerad O Rickatson, akvarell, 17x25 cm

Konst, Måleri

Fack 2

Octavius Rickatson akvarell

Budhistorik (6 bud)
1122986
950
1118196
750
1118195
650
1116485
1115435

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.