Fällbord 1800-tal

227159

FÄLLBORD, 1800-tal, mälardalen, skiva i rotfanér, höjd 75, 97x95 cm

Skiva med spricka samt fanérskador

Rum 11

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
1124394
1124388
700
1124386
650
1124385
600
1124384
500

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.