Otto Nielsen blandteknik

227147

NIELSEN, Otto (född 1916): Motiv från Hawai, Oahu, monogramsignerad, blandteknik på papper, 52x72 cm

Krackeleringar

Ändringar/tillägg
Enligt uppgift förlaga till kalender för SAS

Konst, Måleri

Fack 12

Otto Nielsen blandteknik
Budhistorik

2014-02-01 kl 19:57
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.