Ulf Onsberg litografi

227143

ONSBERG, Ulf (född 1932): Stadsbild, signerad Ulf Onsberg, 1/400, litografi, 32x32 cm

Fack 3

Ulf Onsberg litografi
Budhistorik (1 bud)

1122973
2014-02-01 01:29:58

2014-02-01 kl 19:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.