Stig Lindberg olja

227140

LINDBERG, Stig (1916-1982): I vassen, signerad och daterad Stig L -40, olja på pannå, 32x44 cm

Smärre kantskador

Konst, Måleri

Rum 4

Stig Lindberg olja

Budhistorik (10 bud)
1124025
2 600
1124032
2 400
1124025
1124023
1124022
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.