George Fielding oljemålning

227138

FIELDING, George (1900-tal): Skogsmotiv, signerad G Fielding, olja på duk, ca 76x63 cm

Konst, Måleri

Rum 5

George Fielding oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1123600
1123599
1123597
1123463
700
1123106
650

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.