Parbord i maghognyfanér

227131

BORD, 1 par, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, enligt uppgift Nordiska Kompaniet, höjd 76, diameter 54 cm

Smärre fanérskador

Rum 4

Parbord i maghognyfanér

Budhistorik (11 bud)
1123311
3 800
1123186
3 600
1122407
3 400
1123177
3 200
1122407

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.