Kandelabrar

227129

KANDELABRAR, 1 par, förgylld brons, empirestil, total höjd 55 cm

En ljusmanschett saknas, skador, lagade och kompletterade, möjligen ej sammanhörande

Belysning, Ljusstakar

Kundcenter

Kandelabrar

Budhistorik (8 bud)
1124178
8 000
1122469
7 000
1116395
5 000
1116201
1116128

Slutpris SEK:
8 000
763 EUR, 858 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.