Oskar Bergman krita

227122

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Kustbild, signerad och daterad Oskar Bergman 1907, färgkrita, 24x34 cm; oramad

Hål efter häftstift, smärre skador längs kanten

Konst, Måleri

Monter 11

Oskar Bergman krita

Budhistorik (6 bud)
1123357
850
1122742
1121125
750
1121125
550
1122740
500

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.