Johannes Wessmark

227121

WESSMARK Johannes (född 1962): Sugarman, signerad och numrerad 28/100, grafiskt blad, 22x27 cm, rammått 40x43 cm

Fack 2

Johannes Wessmark

Budhistorik (7 bud)
1124179
600
1117076
550
1123685
550
1117076
500
1123329
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.